Який вірус руйнує Ваш ангар

Це рубрика «Як правильно побудувати надійний ангар».

Сьогодні ми поговоримо про вірус, який вражає все повнолітнє населення країни.

У чому проявляється цей вірус? Люди перестають нормально оцінювати ситуацію, перестають аналізувати факти, приймають неправильні рішення, а також не прораховують наслідки своїх дій.

Мова буде йти про ринок металоконструкцій, на якому ми працюємо, і на якому Ви купуєте, купували або можливо плануєте купувати товари або послуги.

Приведемо як приклад декілька історій для розуміння теми:
Перша історія:

- До нашої компанії звернувся Замовник, який попросив підготувати комерційну пропозицію на виготовлення ангара. Співробітники підготували, відправили - він подивився і надав відповідь, що він виготовить ангар в 3 рази дешевше, ніж ми йому запропонували. У свою чергу ми відкрили документ (існує документ, в якому розписані всі витрати на виготовлення ангара - так звана собівартість ангара) і подивилися статті витрат. Якщо брати тільки матеріали на виготовлення ангара, комплектуючі і витратні матеріали, то виходить витратна частина вартістю в 2.5 рази більше, ніж озвучив Замовник.

Ми виготовляємо ангари тільки за проектами, у нас все прораховано, використовуємо в роботі тільки надійні сертифіковані матеріали, які відповідають ГОСТу. Тобто в 2.5 рази дорожче, ніж у Замовника - це тільки матеріали, тут немає податків, орендних плат, транспортних витрат, зарплати співробітників, які виготовляють цей ангар. А у чоловіка виходить в 3 рази дешевше виготовити весь ангар. Варто задуматися чому у нього дешевше, і з яких матеріалів виготовляється цей ангар. Напевно, метал буде не ГОСТовський, або значно тонші будуть профілі, або якість цих профілів буде не відповідати тому, що потрібно. Загалом, щось буде не так. Тому що таких великих перепадів у вартості конструкцій, які можуть стояти тривалий період часу, які відповідають нормам якості, бути не може.

Друга історія:

- Знаходимо в інтернеті відео фермера, який думав, що робить добру справу - він сам надивився багато корисних відео, які дозволяють фермерам заощадити гроші, щось зробити самостійно та мінімізувати свої витрати. Він побудував собі ангар - записав відео і розповів про те, як це робиться. Але є пару нюансів.

- Перший нюанс - він докладно розповів з чого був зроблений ангар, з чого ферми, з чого прогони, який профлист він використовував. Ми вивчили проект під його регіон, де знаходиться ангар, під його розміри ангара, матеріали (з чого повинен виготовлятися ангар за проектами). Перетин профілю на 10 мм менший, ніж повинно бути, а також товщина стінки металу на 1 мм менше, це фактично на 25-30% зменшується міцність. Ми поцікавились у фермера хто робив розрахунок цих конструкцій. Він відповів, що ніхто не робив розрахунок, що вже десяток таких ангарів побудовано і вони стоять.

- Але є другий нюанс. Ангари стоять в Миколаївській області. Миколаївська область це 2 сніговий регіон і там снігу 90 кг/м2. Відео викладено в Ютуб - його дивляться багато фермерів, які знаходяться по всій території України. Багато там було вдячних коментарів, в яких люди писали, що теж побудують самостійно. Та ніхто не замислюється про те, що якщо побудувати даний ангар не в Миколаївській області, то не факт, що він буде стояти. У Миколаївській снігу немає, але якщо будуть зерно обпирати, то конструкція може не витримати також. Наприклад, побудують в Чернігівській області цей ангар, де сніг 180 кг/м2 (в 2 рази більше) і буде непереливки Господарю.

Третя ситуація, яка випливає з перших двох:

- Також у Ютубі є відео, де жінка розповідає, як їм побудували ангар, а він у них впав, вони судилися і в кінцевому підсумку виграли суд. І найцікавіше, що вони ще запідозрили про те, що ангар впаде заздалегідь, тому що точно такий же ангар, який побудували у сусідів уже впав у той момент, коли у них він ще стояв.

- Найцікавіше, що там були профілі точно такі ж, які були використані в другій ситуації, коли ангар був побудований в Миколаївській області. І цей профіль використовувався в регіоні з навантаженням в 180 кг/м2. Мало того, коли провели експертизу, виявилося, що товщина стінки металу використовувалася на 10% менше від заявленої. Тобто вони заявили один метал, а за фактом використовували гірший. Ясна річ, що рано чи пізно ця конструкція б впала.

Мали розмову з Замовником, який собі хотів під склад побудувати ангар. Він продає дуже якісну сільськогосподарську техніку, яка не дешева. І він говорить нашими словами, коли намагається пояснити своїм Замовникам ціну товару. Чим закінчувалися наші покупки, коли ми керувалися тільки ціною і не дивилися на якість, коли ми не аналізували дані чому це настільки дешевше? Якщо китайські туфлі точно такі ж як туфлі Гуччі, і виглядають зовні схоже, то Ви напевно поставите собі питання: «А чому вони коштують настільки дешевше?». А коли Ви купуєте ангар, то у Вас питання чомусь не виникає.

Говорили з Замовником, який продає комбайни Джон Дір. Йому запропонували ангар, фундаменти, будівництво приблизно на 100 тис. дешевше, ніж у нас просто ангар. І Він розуміє, що це буде зроблено, як колгоспний варіант, що не буде розрахунків, що не в заводських умовах це буде робитися, що будівельна бригада буде жити у вагончику. Та це далеко не найбільша стаття витрат, де буде жити будівельна бригада - в готелі, в місті або у вагончику. Питання в тому, з чого можна зробити ангар, зробити фундамент і виплатити зарплату робітникам, щоб вони змонтували цей ангар, якщо він виходить настільки дешевше, ніж просто ангар, який робиться за проектом.

Тому сподіваємся, що вплив цього вірусу Вас обійде, що можливо, ця стаття буде так званою вакциною або щепленням від вірусу і в подальшому, коли Ви будете приймати рішення, то вони будуть зважені. Тим більше, коли Ви витрачаєте певну суму грошей, яку Ви заробили своєю працею. Вам же не дістається цей ангар, навіть який дуже дешевий, безкоштовно, Ви в будь-якому випадку платите гроші. І невідомо чим закінчиться експлуатація цього ангара і в яку суму витрат це все може вилитися.

Купуйте у нас ангари серії «Кремень-А» надійні, як кремінь.


Як замовити ангар, який не падає?

Прямо зараз прорахуйте приблизну вартість вашого нового ангара. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дасть можливість краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.


 

 

Наши объекты

Видео отзывы