Липень 2021. Ангар 18х78х9. Зерносховище.

У лютому 2021 р. до нас звернувся керівник організації з м. Буча із завданням – будівництво зерносховища великої місткості. У ході консультації було запропоновано розмір ангару 18 х 78 м з улаштуванням опорних стін заввишки 1.5 м.

В ангарі забезпечені бічні (основні) ворота розміром 5.68 х 4.3 м та запасні ворота розміром 4.5 х 4.3 м у торці ангару.

Враховуючи запропоновану знижку при замовленні у зимовий період, нами було підписано договір з відкладеною датою відвантаження у липні.

 

 


Замовник придбав безпосередньо металевий каркас ангару. Для транспортування знадобилося дві стандартні тентовані фури. Закупівля всіх інших комплектуючих виконувалася самостійно, згідно з наданою детальною розкладкою та специфікацією у технічному паспорті. 

Наприкінці 2021 р. об'єкт був повністю завершений та готовий до експлуатації.

Нашим Заводом у липні було виготовлено та відвантажено каркас металевого аркового ангару серії «Кремінь-А-18» з розмірами:

     18м (ширина) х 78м (довжина) х 9м (висота).

 


 


Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки