Січень 2017. Ангар 12х27х6. Ангар для зберігання часника, зернових культур та техніки.

У січні 2017 року до нас звернулися представники фермерського господарства із Полтавської області.

Необхідно було підібрати конструкцію, яку можна експлуатувати для зберігання часнику, зернових культур та стоянки техніки.

Цікавили усі види комплектацій від Економ до V.I.P. Основна відмінність даних комплектацій – це технінчі характеристики огороджувальних конструкцій (профлиста).

Від Китайського з низьким вмістом цинку до Європейського з полімерним покриттям і високим вмістом цинку на 1м2.

 


Обговоривши з нашими фахівцями можливості будівництва та основні переваги каркасного ангару, фермер визначив, що нова арочна конструкція - це найбільш вигідний варіант.

У ході аналізу було виявлено явну перевагу каркасних ангарів – замовник планував використання металевого каркасу для зберігання часнику підвісним шляхом (у літній період року).

Зробивши порівняльний аналіз б/в та нових споруд, порахувавши витрати на доукомплектацію ангару після демонтажу, перевезення, а також відновлювальних робіт, — замовник переконався, що вартість ангару поступово наближається до вартості нового.

 


А, враховуючи, скільки ще потрібно витратити часу на пошуки комплектуючих і доставку їх з різних місць, то все більше плюсів додавалося до вибору нового аркового ангару в повній комплектації. Адже нічого не треба докуповувати, все приїде в одній машині від одного постачальника.

Покупця цікавили монтаж на готовий фундамент, можливість утеплення та отвори з двох боків для вентиляції ангару.

Нашим Заводом у червні було виготовлено та відвантажено металевий арковий ангар серії «Кремень-А-12» розміром:

12 м (ширина) * 27 м (довжина) * 6 м (висота)

 Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки