Січень 2021. Ангар 18х36х9. Спортзал.

На початку 2020 р. до нас звернулися генеральні підрядники тендеру на будівництво спортзалу розмірами 18 х 36 м для потреб ОТГ у Полтавській області із завданням: постачання комплекту каркасу.

У ході підготовки та ознайомлення з вимогами закупівлі необхідно було забезпечити технічне рішення щодо збільшення терміну служби будівлі до 60 років, що вимагало додаткового проектування для посилення конструкції.

 

 

 


Під час будівництва підрядником було забезпечено високу якість виконання робіт та детально опрацьовано утеплення спортзалу набірними панелями. Надалі, у ньому будуть відбуватися уроки фізкультури, діятимуть різні спортивні секції та будуть проводитись чемпіонати між громадами.

У листопаді нами було отримано замовлення і вже в січні 2021 р. нашим Заводом було виготовлено та відвантажено каркас аркового ангару серії «Кремінь-А-18» розміром:

      18м (ширина) х 36м (довжина) х 9м (висота).

 

 Відкриття спорткомплексу Коломацької ТГ у Полтавській області

 

Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки