Вересень 2017. Ангар 15х78х7,5. Ангар під зерно.

У травні 2017 року до нас знову звернулися представники СФГ «АГРОНОМ». Завдання – придбати та побудувати другий ангар для зберігання сільськогосподарської продукції, щоб справлятися без допомоги елеваторів. Технічний відділ також отримав додаткове завдання як підняття ангара на висоту 1,3м над рівнем «0» для зберігання більшого обсягу продукції. Паралельно Замовник розглядав можливість купівлі б/в прямостінного ангару, але спочатку дешева пропозиція, після доукомлектації всіма комплектуючими, що бракує, ставала дорожчою за новий ангар. І що ще не мало важливо, на запропонований б/в ангар не було жодного проекту, а отже, немає гарантії, що ангар не впаде..

 


Враховуючи, що для Покупця був важливий економічний фактор, а саме – мінімум витрат та максимальна ефективність, наше зерносховище аркового типу дозволило отримати те, що вони шукали за безготівковим розрахунком. Також звертали увагу на складність будівництва. Вони вже купували у нас такий же ангар 2 роки тому, тому змонтувати конструкцію самотужки вже не склало труднощів. В результаті підписано договір на постачання ангару розміром:

 

15м (ширина) х 78м (довжина) х 7.5м (висота).

 

 Видео-відгук власника ангара 15х78

 

Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки