Ангари

Пропонуємо бізнесу будь-якого напряму вирішення питань із приміщеннями.

Будь-який навіть найдосвідченіший керівник щодня стикається з великою кількістю завдань, які вимагають миттєвих відповідей. Крім цього, є глобальні питання, вирішення яких визначає - буде успішним бізнес чи ні.

 
  • Як підвищити прибутковість своєї роботи? Як мінімізувати витрати, пов'язані з виробництвом та реалізацією продукції? Що вигідніше мати власний склад/цех чи орендувати приміщення та щомісяця платити ренту?
  • Чи будуть такі приміщення зручними для повноцінного бізнесу та вигідними при плануванні довгострокової стратегії своєї діяльності?
  • Який шлях вибрати, щоб в результаті отримати за свою важку працю максимальну вигоду?

 

Відповіддю на ці питання є будівництво складських і виробничих приміщень на підставі металоконструкцій!

 

Це дозволить, по-перше, мати власне приміщення, по-друге – заощадити кошти, які раніше були б витрачені на розміщення своєї продукції чи обладнання у орендованому місці.

Ще зовсім нещодавно слово "ангар" асоціювалося виключно з авіаційною технікою. Але на сьогоднішній день будівництвом каркасних ангарів цікавиться багато підприємців. Ці споруди є універсальними будівлями для багатьох сфер діяльності. Попит на них, для розміщення виробничих цехів, торгових площ і складів під будь-які види товарів постійно зростає. Це повною мірою пояснюється характеристиками металоконструкцій, а саме їхньою функціональністю, порівняно низькою вартістю та оперативністю монтажу.

Особливістю будівель цього типу є використання збірно-розбірних металевих каркасів. Їхній монтаж здійснюється на болтовому з'єднанні з мінімальним застосуванням зварних з'єднань. Для несучої конструкції використовуються профільні труби різного перерізу, а для огороджувальних конструкцій (обшивки) застосовуються сендвіч-панелі, профнастил (оцинкований, полімерний, з покриттям алюмоцинк), ПВХ тканина, а також інші матеріали.

 

У свою чергу ми пропонуємо Вам ангари двох основних типів:

1. Аркові ангари.

2. Прямостінні ангари.

 

Вартість ангара залежить:

 • Від розмірів ангара

 • Від типа ангара (аркового чи прямостінного)

 • Від комплектації ангару - від "Економ" до "Преміум"

 

Як отримати ціну саме вашого ангару?

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки