Походження металу

Це рубрика «Як правильно побудувати надійний ангар». Ми розглядаємо тему «Профлист», в якій було виділено п'ять основних параметрів. Сьогодні поговоримо про останній - походження металу. І це параметр, який має важливе значення.

В Україні представлені два виробника металу, з якого робиться профлист:

- Маріупольський завод Ілліча;

- Кам'янець-Подільський завод Модуль України.

Безперечна перевага цих двох заводів це те, що вони виробляють широку лінійку металу, з якого можна робити профлист:

• по-перше метал можна вибирати за товщиною 0,3 - 0,8 мм.

• по-друге великий вибір вмісту цинку - починаючи від 100 г/м2, закінчуючи 200 г/м2.

Тому можна обрати профлист під конкретне завдання і потреби. Або низький вміст цинку і тонкий метал, або більш високий вміст цинку і товстий метал.

Маріупольський завод робить тільки оцинкований метал. А Модуль України Кам'янець-Подільський пропонує метал як оцинкований, так і з полімерним покриттям.

Якщо говорити за імпортний профлист. То можна виділити три основні групи:

- Бюджетний, низької якості - це Китай, Індія. Можливо там є хороший профлист, більш якісний. Але немає сенсу його везти бо тоді втрачається основна перевага - ціна. І він не буде конкурувати з іншим металом, з європейським, середнього або преміум класу. Тому вміст цинку в такому металі від 80 до 100 г/м2. Його можна брати на паркани або на тимчасову споруду, яка довго стояти не буде.

- Середня якість - з Румунії, Туреччини, Словаччини, Казахстану, Білорусії. Тут вміст цинку приблизно від 140 г/м2 до 200 г/м2. Запитуйте та уточнюйте сертифікати.

- Третя група преміум класу - це європейський якісний профлист, в якому вміст цинку буде 200-275 г/м2. Це Німеччина, Італія, Фінляндія, Люксембург. Мінус преміум групи в тому, що метал завозиться рідко, в обмеженій позиції. Наприклад, привезли певний колір, в якійсь певній товщині. Немає розмаїття. Є тільки, наприклад, коричневий профлист, а жовтого немає. У цьому звичайно мінус. Та якщо Вам не принципово, то краще замовляти більш якісний європейський метал, який буде в 2 рази більше служити.

Кожен постачальник намагається захистити свою продукцію від підробок, щоб не вийшло, що замовили Модуль Україна - профлист з полімерним покриттям, а отримати Китай. Для цього постачальники маркують свій метал знизу на ґрунтовому шарі. Це дозволяє ідентифікувати метал. Звичайно є різне обладнання, яке дозволяє нанести неправдиве маркування на метал.

Тому треба працювати з перевіреними постачальниками, які добре зарекомендували себе на ринку.

Підсумовуючи можна сказати, що потрібно обов'язково брати профлист, на який є сертифікат. У сертифікаті вказана і товщина металу, і вміст цинку, і виробник даного металу. Бувають різні сезонні знижки, буває зайшло металу багато, буває хороша ціна, і профлист якісний. Тому уточнюйте у постачальників, що в даний момент Ви зможете придбати.

Також, якщо Вам потрібна консультація - наші фахівці зможуть Вам допомогти у виборі профлиста та конструкції для вирішення Вашого завдання.

Купуйте у нас ангари серії «Кремень-А» надійні, як кремінь.


Як замовити ангар, який не падає?

Прямо зараз прорахуйте приблизну вартість вашого нового ангара. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дасть можливість краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.


 

 

Наши объекты

Видео отзывы