Серпень 2016. Ангар 10х30х5. Ангар для зберігання зернової продукції

Наприкінці червня 2016 року до нас звернувся фермер, якому потрібний був ангар для зберігання зернової продукції. На вимогу Замовника ми зробили пропозицію на арковий ангар у варіантах Econom, Base, Standart. Переговори тривали близько місяця, т.к. Покупець також розглядав пропозицію від іншої компанії. Головною перевагою, через яку було прийнято рішення працювати з нами, була повна комплектація ангару всіма необхідними елементами, починаючи від профлиста порізаного за розміром і закінчуючи метизною продукцією (аж до заклепки).

 

 

 


Крім того, фермер озвучив додаткові вимоги до конструкції. Технічний відділ запропонував рішення, які влаштували обидві сторони. Таким чином, в ангарі було збільшено стандартні торцеві ворота до розміру 3,3 м (ширина) * 3,8 м (висота). За підсумками переговорів вже на початку серпня було укладено договір на виготовлення ангару з розмірами:

 

10м (ширина) х30м (довжина) х5м (висота).

 

 

 Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки