Інвестуєте кошти у сільське господарство?

Дізнайтесь, як фермеру заощадити до 500 тис. грн. у сезон

У своїй господарській діяльності багато фермерів, які займаються зерновими культурами, стикаються з питанням: як вигідніше реалізувати свою продукцію? Віддати на зберігання на елеватор і продати за вищою ціною пізніше, чи продати одразу зернотрейдерам, як то кажуть "з поля", та отримати живі гроші? У будь-якого, навіть найдосвідченішого Господаря, можуть виникнути сумніви, який шлях обрати, щоб в результаті отримати за свою важку працю максимальну вигоду.

Згадаймо разом, з чого складаються витрати на зберігання зерна на елеваторах. Перевезення зерна, прийом зерна, зберігання зерна, сушіння, доробка зерна від сміттєвої домішки та відвантаження зерна. Мабуть, Ви вже неодноразово рахували, в яку суму виллється зберігання зерна за умови, що Вам потрібно зберігати близько 1000т. За грубими підрахунками за сезон (6 місяців) витрати на зберігання такого обсягу можуть досягти 500 000 грн.

Наше підприємство, ТОВ "Завод будівельних конструкцій "АНГАР", пропонує ангари для сільськогосподарських виробників під зберігання зернових культур у власному зерносховищі. І це дозволить, по-перше, продати зерно тоді, коли це вигідно саме Вам, а не трейдерам, а по-друге, заощадити кошти, які Ви раніше платили б за зберігання зерна в елеваторі. А також після реалізації продукції Ви можете зберігати в ангарі корми або техніку.

Подумайте, щоб Ви могли придбати на оборотні кошти, що звільнилися, в розмірі 500 000 грн.?

А якщо у Вас на зберіганні буде 2000 тонн зерна? 3000т? 5000т?

Сільськогосподарські ангари від компанії ТОВ "ЗБК "АНГАР": мінімум витрат – максимум віддачі!

Залежно від обсягів зерна та площі, яка у Вашому розпорядженні, ми можемо запропонувати Вам зерносховища таких типорозмірів:

Ширина ангара: 8м / 10м / 12м / 15м / 18м / 21м / 24м.

Висота ангара: 4м / 5м / 6м / 7,5м / 9м / 10,5м/ 12м соответственно.

Довжина ангара в залежності від Ваших потреб може бути не обмежена.

5 незаперечних переваг!

1. Мобільність. Зерносховища на основі металевого каркаса, можна демонтувати, перевезти та змонтувати в будь-якому іншому місці без втрати несучої здатності конструкції. Ви навіть можете продати каркасне зерносховище та повернути певну суму грошей. Цим наші ангари вигідно відрізняються від безкаркасних ангарів, які після будівництва фактично перетворюються на капітальну будову без можливості повторного монтажу.

2. Надійність. Думаємо, у Вас достатньо прикладів, коли у Вашого сусіда чи знайомого, чи у когось в іншому господарстві склався ангар. Купуючи конструкцію у нас, Ви можете бути впевнені на 100%, що Ваш ангар ніколи не впаде.

Ми гарантуємо це, тому що:

• робимо ангари виключно за проектами, а не за кресленнями від руки та ескізами, які не підтверджені розрахунками.

• використовуємо тільки нові комплектуючі та ті, що відповідають ДСТУ, а не технічним умовам, які значно дешевші.

3. Простота будівництва. Ангар, придбаний у нас – це конструктор "Лего" для дорослих. Його може побудувати як наша бригада, так і будь-яка інша бригада, дотримуючись інструкцій та креслень, які Ви отримуєте разом з ангаром у вигляді Технічного паспорта на конструкцію.

4. Досвід та професіоналізм. Наша організація займається ангарами не перший рік. Виготовлено сотні ангарів, десятки тисяч квадратних метрів забудовано нашими конструкціями. З 2012 по 2021 рік, наша компанія отримувала нагороди: "Підприємство року", "Зірка Якості" та "Лідер галузі". У 2013 році ми отримали нагороду "Експортер року". Ми не будемо навчатися та експериментувати на Вас, і несемо відповідальність за кожен реалізований нами проект. Саме тому багато клієнтів довіряють нам виготовлення своїх складів, цехів і виробничих будівель.

5. Відгуки про нашу роботу. Краще за нас можуть сказати тільки «Відгуки» наших задоволених клієнтів.

ТОВ "ЗБК "Ангар" пропонує вам проектування, виготовлення та будівництво ангарів сільськогосподарського призначення:
  • ангари для зберігання с/г продукції та заготовлених кормів: зерносховища, картоплесховища, овочесховища, сіносховища;
  • приміщення для тваринницьких ферм: ангар для утримання та вирощування корів (корівник), ангар для утримання та розведення свиней (свинарник), ангар для утримання та розведення курей (курятник), ангар для утримання та розведення гусей (гусятник), а також ангари для утримання та розведення кролів, овець, кіз;
  • ангари для зберігання сільськогосподарської техніки.

Не забувайте – ви економите гроші!

Мінімізувавши початкові витрати, ви раніше почнете отримувати прибуток.

Чому варто замовити виготовлення та будівництво ангарів у Заводу "АНГАР"?

Тому що у нас:

1. Заводські ціни без переплат.

2. Термін служби від 20 років.

3. Розбивка платежу.

4. Технічний паспорт.

5. Досвід роботи 19 років!

6. Жоден ангар не впав.

Не шукайте найдешевшого Постачальника - вибирайте - ДОСВІД, ЯКІСТЬ та НАДІЙНІСТЬ, перевірені часом!

Не грайте в рулетку - "впаде не впаде".... Вибирайте АНГАР, який простоїть десятиліття!

 

Як отримати ціну саме вашого ангара?
1 

Залишились питання? Бажаєте купити сільськогосподарський ангар?

Тоді телефонуйте нам прямо зараз!

Тел./viber/telegram: +38 (0536) 74 02 23, +38 (095) 477 66 66.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки