Квітень 2020. Ангар 16х48х7.5. Ангар-склад під меблі

У березні 2020 року до нас звернулася Компанія «Sofro» зі Львівської області, якій необхідно було придбати ангар певного розміру. Основна продукція «Sofro» - це якісні корпусні меблі.

На початку переговорів Замовники підбирали б/в конструкцію. Але обговоривши з нашими фахівцями особливості будівництва та основні переваги нового аркового ангару. Керівник організації погодився, що це найбільш вигідний варіант.

 

 

 


Технічно на базі 15-ти метрової арки зробили ангар 16м, додавши вставку 1м. Розмір ангару планувався так, щоб поміститися між 2 існуючими будівлями.

Даний ангар використовуватиметься як тимчасова споруда - за кілька років його розберуть і встановлять в іншому місці.

Підсумком переговорів стало підписання договору на виготовлення нового арочного каркасу ангару серії «Кремень-А» розміром:

     16м (ширина) х 48м (довжина) х 7.5м (висота).

 

 


У квітні 2020 року каркас було відвантажено.

Монтаж здійснювався силами штатної будівельної бригади із боку Замовника. Вже при будівництві ангару замовник застосував парогідро-бар'єрну мембрану для запобігання конденсату.

До речі, це вже не перша наша співпраця з компанією «Sofro». У 2018 році вони придбали каркас аркового ангару розміром 16м х 57м, який також успішно самостійно збудували.

 

 

 Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки