Квітень 2018. Ангар 15х24х7.5. Склад для зернових культур і техніки

Весною 2018 року до нас звернувся керівник фермерського господарства із Вінницької області. Потрібен був ангар, який можна використовувати для зберігання зернових культур та техніки. Замовник звернув увагу на нашу компанію, переглянувши відео-відгуки інших покупців ангарів на Ютуб-каналі.

У процесі оформлення замовлення, у керівника підприємства виникли питання щодо характеристик профлиста, який ми використовуємо при обшивці ангару. Деякі організації обшивають свої ангари профнастилом С10, або С15, або С20. У наших ангарах використовується профнастил НС44. Важливо також і якість металу, з якого робиться профнастил. Наш фахівець детально та доступно пояснив усі ці моменти та показав відмінності.


Додатково обговорювалося питання повної герметизації у місцях примикання каркасу до фундаменту та терміни постачання укомплектованої металоконструкції.

Підсумком переговорів стало підписання договору на виготовлення нового аркового ангару серії «Кремень-А-15» розміром:

15м (ширина) х 24м (довжина) х 7.5м (висота)

Для транспортування ангару була потрібна одна тентована євро-фура. Монтаж ангару здійснювався силами місцевої будівельної організації за Технічним паспортом, який було передано в комплекті.

 Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки