Липень 2021. Ангар 15х30х7.5. Склад зерна.

Як показує практика, справжній господар замислюється про купівлю ангару задовго до того, як у ньому потрібно буде зберігати зерно. Ось і цього разу майже відразу після свят у січні 2021 року до нас звернувся Замовник, який шукав собі ангар під зерносховище.

Переговори тривали деякий час, і рішення приймалося не швидко. Замовник очевидно розглядав пропозиції різних виробників. Але зрештою, він обрав ангар у комплектації «Стандарт+» з типом покриття AlZn (алюмоцинк).

 

 

 


Основні причини, з яких було прийнято рішення працювати з нами, було те, що Замовник бачив наш побудований ангар у сусідньому населеному пункті, і те, що ми працюємо з ПДВ, мабуть не всі виробники можуть дозволити собі працювати офіційно.

Нашим Заводом у липні 2021 року було виготовлено та відвантажено комплект металевого аркового ангару серії «Кремень-А-15» з розмірами:

     15м (ширина) х 30м (довжина) х 7.5м (висота).

 

 


 


Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки