Ангари аркові серії «Кремень-А»

Завод "АНГАР" пропонує виготовлення металевих ангарів/складів/цехів серії "Кремень-А". Це міцні, як Кремінь, конструкції аркового типу.

 

Які типорозміри ангарів ми пропонуємо?

Ви можете замовити будівлі з типовою шириною прольоту 8, 10, 12, 15, 18 та 24м. Висота ангару відповідно може бути 4, 5, 6, 7.5, 9 та 12м. Довжина будь-яка, кратна 3м. Варіанти показано на схемах нижче.
 

Крім цього, ми можемо виготовити ангар з унікальними розмірами під Ваше конкретне завдання.

 

 

Деякий час тому, нам запропонували ангари, які раніше вже були встановлені. Ці ангари мали схожі характеристики з нашими новими ангарами. Ціна була фактично однаковою!

Новий та надійний арковий ангар, виготовлений з комплектуючих найвищої якості та в повній комплектації. Або б/в ангар? Вибір за вами!

 

Завод будівельних конструкцій "Ангар" пропонує проектування та виготовлення ангарів, складів, промислових будівель та цехів на основі металевого каркасу?

На відміну від ангарів інших виробників, наші ангари відрізняються високою якістю комплектуючих та ціною нижче від 25%.

 • Якщо порівнювати каркасні ангари, що швидко зводяться, з безкаркасними ангарами, то переваги наших аркових ангарів такі:
 • Простота складання та невисока вартість монтажу. Будівництво ангарів аркового типу легко виконає будь-яка неспеціалізована будівельна бригада. 
 • Взаємозамінність елементів аркових ангарів. Якщо ви пошкодили обшивку або будь-який інший елемент ангару, то ви легко зможете замінити пошкоджену частину конструкції, не вдаючись до послуг спеціалізованої будівельної бригади.
Аркові ангари, які швидко зводяться: для чого?

Швидкомонтовані аркові ангари універсальні і підходять для вирішення практично будь-яких завдань. Купити ангар аркового типу можна для наступних цілей:

 • Для використання як торгових баз, складів, логістичних центрів, торгових приміщень, автосалонів, станцій технічного обслуговування, ангарів для авіаційної, сільськогосподарської та іншої техніки, гаражів, паркінгів тощо.

 • Для використання в сільському господарстві в якості зерносховищ, овочесховищ, тваринницьких ферм (свинарників, корівників), навісів для накриття техніки і т.і.

 • Для використання в спорті як накриття для тенісних кортів, футбольних, баскетбольних, волейбольних та інших майданчиків.

 

Також ви можете замовити виготовлення ангару за індивідуальним проєктом.

 

Що являє собою арковий ангар?

Арковий ангар, який швидко зводиться - це будівля шестигранної форми на основі металевого каркаса. Аркова ферма ангара складається із шести секцій, які розташовані по колу. Між собою секції з'єднані болтовими з'єднаннями. У зібраному вигляді ферми встановлюються на фундамент і кріпляться до нього на анкерному з'єднанні.

На схемі нижче представлені основні елементи ангару.

Всі ангари поставляються у повній комплектації, вам не потрібно нічого докуповувати!

Дізнатись докладніше про комплектацію ангарів.

Основні експлуатаційні характеристики типового аркового ангару:
 • розрахований для експлуатації за температури від -30С до +40С;
 • вітрове навантаження - до 60 кг/м2;
 • снігове навантаження - до 180кгс/кв.м;
 • витримує землетрус із силою до 6 балів;
 • клас вогнестійкості аркового ангару - 3А.
Якщо вам необхідний більший запас міцності, ми виконаємо для вас ангар за індивідуальним проєктом, з урахуванням будь-якого вітрового та снігового навантаження.

Ви вже вирішили, що для вас краще:

 

Ангар, що був в експлуатації, і, можливо, вже частково відпрацював свій ресурс.

ЧИ

Новий та надійний арковий ангар, виготовлений з комплектуючих найвищої якості та в повній комплектації?


Прямо зараз прорахуйте приблизну вартість вашого нового ангару.
1 

Залишились питання? Бажаєте замовити ангар?

Тоді телефонуйте нам прямо зараз!

Тел./viber/telegram: +38 (0536) 74 02 23, +38 (095) 477 66 66.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки