Питання та відповіді

Кожен із нас прагне бути спеціалістом у своїй сфері діяльності. Коли ми досконально вивчаємо питання, проводимо певний час, щоб отримати додатковы знання, підвищуємо свої навички - ми стаємо професіоналами. До нас можуть звертатися за порадою чи консультацією. І в той же час, якщо ми зіткнемося з чимось новим, не пов'язаним із повсякденною нашою роботою, то навіть просте питання може загнати нас у глухий кут. 

У цьому розділі ми намагатимемося дати відповіді на найпоширеніші питання, які виникали у наших Замовників, коли вони зверталися до нас.

Чим ваша продукція краща за аналогічну продукцію інших виробників?
Ангари, що виробляються нашою компанією, відрізняються:
 1. Вигідною ціною. Наші ціни нижчі від світових від 25%. Як відомо, Україна є одним із провідних світових виробників металопрокату. Ми маємо доступ до дешевої якісної сировини, що відповідно позначається на собівартості продукції.
 2. Високою якістю матеріалів та комплектуючих. Для виробництва ангарів ми використовуємо комплектуючі від провідних світових виробників. Усі матеріали сертифіковані.
 3. Повною комплектацією. У комплекті, який ви отримуєте, є все, аж до шурупів.
Які переваги арочних каркасних ангарів перед безкаркасними ангарами?

Основні переваги арочних ангарів перед безкаркасними ангарами:

 1. Простота збирання. З монтажем аркового ангару без проблем впорається навіть спеціалізована бригада.
 2. Взаємозамінність елементів аркових ангарів. При пошкодженні обшивки, або будь-якого іншого елемента ангару, його легко можна замінити, не вдаючись до послуг спеціалізованої будівельної бригади.
 3. Мобільність. У будь-який момент Ви зможете демонтувати ангар, перевезти в інше місце та використовувати під іншу задачу. 
Який максимальний розмір ангару ви можете запропонувати?
Наша компанія пропонує збірно-розбірні будівлі, що мають ширину прольоту 8, 10, 12, 15, 18 та 24 метри. Висота будівлі може бути 4, 5, 6, 7.5, 9 та 12 метрів відповідно. Що стосується довжини ангару, то вона обмежена лише площею вашої ділянки. Також ми можемо запроектувати та виготовити індивідуальний ангар будь-якого розміру та призначення.
Які типи та розміри воріт можуть бути встановлені в ангарі?

За бажанням замовника ворота можуть бути будь-якого типу: підйомні, відкатні, розпашні, з утепленням і без нього. Розмір, кількість та місцезнаходження воріт також залежить від потреб замовника.

Зазвичай у комплект наших споруд входять ворота з нестандартними розмірами:

на 8м - 3м*3м
на 10м - 3,3м*3,3м
на 12м - 3,6м*3,6м
на 15м - 4м*4м
на 18м - 4м*4м
на 24м - 4,5м*4,5м

Такі ворота дозволяють використовувати будь-який транспорт, у тому числі негабаритний.

До того ж, всі наші двері та ворота мають засувки, за допомогою яких ви можете швидко та легко зафіксувати двері у закритому та відкритому положеннях.

Від чого залежить ціна ангару?

Вартість ангару здебільшого залежить не від його розмірів, а від металомісткості будівлі на 1м2, тобто від кількості металу, необхідного для його будівництва.

Для того, щоб були витримані вимоги щодо навантажень і щоб оптимізувати витрати металу, розрахунок міцності кожного каркасу ми виконуємо на тривимірній просторовій моделі.

Металоємність ангара при одній і тій же площі залежить від:

 1. профілю використовуваних елементів;
 2. заданих експлуатаційних навантажень.​
Чи можна зібрати ваші ангари самостійно, без залучення спеціалізованої бригади?
Так, наші ангари доволі прості у монтажі. За наявності мінімальних навичок у будівництві, зібрати їх самостійно зовсім не складно.
Під які завдання можна використати ваші ангари?

Однією з важливих переваг наших ангарів є те, що вони універсальні та призначені для вирішення будь-яких складських, виробничих, комерційних та спортивних завдань.

У нас представлені:

 1. сільськогосподарські ангари;
 2. авіаційні ангари;
 3. ангар під автосервіс;
 4. ангари під складські приміщення;
 5. спортивні ангари;
 6. промислові ангари.
На який термін експлуатації розраховані ваші ангари?

Арочні ангари, виготовлені на заводі будівельних конструкцій "Ангар", за проектною документацією розраховані на термін експлуатації від 20 років.

Так, у всіх країнах теперішнього СНД, від південних до найпівнічніших районів, подібні будинки стоять вже понад 35 років. Аналіз їхнього технічного стану говорить про те, що вони у відмінному стані і можуть експлуатуватися ще не один десяток років.

Ангари, побудовані нами несуть у собі нові переваги: сучасні будівельні матеріали та нові проектні рішення. Все це дає нам підставу гарантувати ще більші терміни безвідмовної експлуатації.

На яке снігове та вітрове навантаження розраховані ваші ангари? Чи можна їх експлуатувати у регіонах зі складними кліматичними умовами?

Експлуатаційні характеристики наших ангарів:

 1. аркові ангари розраховані для експлуатації за температури від -30С до +40С;
 2. максимальне вітрове навантаження – до 60 кг/м2;
 3. снігове навантаження – до 180кгс/кв.м;
 4. висока сейсмостійкість ангарів – витримують землетрус силою до 6 балів;
 5. клас вогнестійкості ангарів – 3А.
Якщо ви знаходитесь в інших кліматичних умовах, відмінних від умов України, і вам необхідний більший запас міцності, то для вас ми виконаємо ангар за індивідуальним проектом, з урахуванням будь-якого снігового та вітрового навантаження.
Я планую збудувати ангар на орендованій землі. Якщо виникне потреба, чи можу я демонтувати ангар і побудувати його на новому місці?
Так, одна з переваг арочних ангарів у тому, що їх дуже просто будувати, а за необхідності легко демонтувати. Отже, якщо вам потрібно буде перенести ангар з одного місця на інше, ви можете це зробити без особливих витрат.
Скільки часу потрібно для виготовлення металоконструкцій?
Термін виготовлення конструкцій, як правило, залежить від розміру ангару та його складності. У середньому, проектування та подальше виготовлення одноповерхового ангару, площею до 1000 кв. м триває не більше місяця. При цьому наші ангари відповідають усім світовим вимогам до комфорту та безпеки.
Планую будівництво промислового ангару, де встановлюватиметься кранове обладнання. Чи розраховані ваші ангари на такі навантаження?
Основна відмінність наших конструкцій у тому, що вони виготовляються за проектами, які справді розраховані на існуючі навантаження, а не просто накреслені у графічному редакторі. Якщо ми говоримо про типові універсальні ангари, то ми можемо розробити додаткову конструкцію, на яку можна буде встановити вантажопідйомні механізми. При проектуванні ангарів під індивідуальні завдання ми обов'язково врахуємо можливість встановлення вантажопідйомних механізмів безпосередньо на несучу конструкцію будівлі.

Як отримати ціну саме вашого ангара?

Прямо зараз прорахуйте приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

1 

Залишились питання? Бажаєте зробити замовлення?

Тоді телефонуйте нам прямо зараз!

Тел./viber/telegram: +38 (0536) 74 02 23, +38 (095) 477 66 66.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки