Червень 2019. Ангар 24х60х12. Ангар для зберігання с/г культур.

У березні 2019р. до нас звернулося ТОВ "Забарівське". Необхідно було підібрати конструкцію, яку можна було б використовувати для зберігання сільськогосподарських культур

Господарство "Забарівське" спеціалізується на вирощуванні насіннєвої картоплі провідних селекційних компаній Європи Solana та Den Hartigh.

Розпочали вони свою діяльність у 2005 році, зокрема насінництвом займаються з 2011 року, тому за плечима вже понад 7 років досвіду у картоплярстві. До вирощування насіннєвої продукції залучено команду кваліфікованих фахівців, до складу якої входять агрономи з багаторічним досвідом.

 


Діяльність господарства здійснюється на підставі ліцензійних договорів та під контролем селекційних компаній з метою забезпечення належної якості сертифікованого насіннєвого матеріалу.

Раніше наша компанія вже постачала ангар для цього замовника. Радіємо, що до нас повертаються і нам довіряють. Адже тривале партнерство, як і будь-які інші відносини, будуються саме на довірі.

Замовник озвучив технічне завдання конструкції, обговорили всі додаткові вимоги.

 

 


Відділ продажу запропонував рішення, яке повністю влаштувало замовника. У кінцевому вигляді ангар поставлявся в комплектації з полімерним покриттям трав'яно-зеленого кольору, а стандартні ворота були збільшені до розмірів 6м х 6м.

Підсумком переговорів у червні 2019 року стало підписання договору та відвантаження нового аркового ангару серії «Кремень-А-24» розміром:

     24м (ширина) х 60м (довжина) х 12м (висота).

 

 Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки