Квітень 2021. Ангар 8х18х4. Склад.

У лютому 2021 року до нас звернувся Замовник із попереднім запитом на прямостінний ангар розміром 6м*18м під склад. Були поставлені питання щодо того, як може бути організований в'їзд, які можна зробити ворота, яка висота ангара може бути, які вимоги до фундаменту, як закривається питання будівництва.

На всі питання була надана якісна професійна консультація, що стало вирішальним фактором у прийнятті рішення про укладення договору.

 

 

 


Одним із ключових питань були терміни виготовлення ангару. У той час на виробництві існувала черга до середини весни, тому було запропоновано замовити типову конструкцію аркового ангару розміром 8*18, що дозволило заощадити кошти, бо арочні конструкції приблизно в 1,5 рази дешевші, ніж прямостінні. А також зменшити терміни виготовлення, оскільки це вже запроектована серійна конструкція Кремінь-А-8.

 

 

 

 


На фінальній стадії переговорів було затверджено комплектацію «Стандарт+» з профлистом типу прокриття AlZn (алюмоцинк), який має оптимальне співвідношення ціни та якості.

Нашим Заводом у квітні 2021 року було виготовлено та відвантажено комплект металевого аркового ангару серії «Кремінь-А-8» з розмірами:

      8м (ширина) х 18м (довжина) х 4м (висота).

 

 

 


Зміни в бізнесі – це досить природній процес. Коли потрібно, щоб ангар почав виконувати іншу задачу в іншому регіоні, його без проблем можна демонтувати та повторно збудувати. Саме цей ангар було розібрано в Одеській області із майбутнім переміщенням в Київську. На фото нижче – процес демонтажу. Все так само легко, як і з монтажем. Не втомлюємось нагадувати, що наші ангари – це завжди як конструктор Лего, тільки для дорослих.


Як ми і казали, каркасні збірно-розбірні аркові ангари без проблем можна повторно збудувати. Не потрібно нічого купувати заново – просто демонтуйте свій ангар і змонтуйте його на новому місці. Саме так і зробили власники цієї будівлі 8 х 18 х 4. Забрали ангар із собою! А нижче можна подивитись, який вийшов результат.Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки