Чому нас обирають найуспішніші компанії?

Бажаєте дізнатися, чому такі компанії, як ДП "Луганський авіаційний ремонтний завод", Gulf Oil Engineering Company LTD, ТОВ "Біоагрофарм", Caspian Qualified Service Performer LTD, ТОВ "Стенді-Н" та інші замовляли виготовлення ангарів саме у нас?

Цілком можливо, що їхні критерії вибору допоможуть і вам.

Коли ми запитали своїх замовників, чому вони вибрали проектування та виробництво ангарів у нашій компанії, вони відповіли:
  • 1. Тому що завод ангарів ТОВ ЗБК "АНГАР" проектує та виробляє металоконструкції найвищої якості та за цінами нижчими від світових від 25%. Тому що ця продукція справді вирішує задачі.
  • «…Ваша продукція повністю задовольнила наші потреби та допомогла вирішити наше завдання у повному обсязі… » директор ДП «Луганський авиаційний ремонтний завод» Мостовой А.И.
  • 2. Тому що співробітники підприємства – справжні професіонали у своїй справі, спеціалісти з досвідом роботи щонайменше 5 років. А саме підприємство на ринку вже понад 18 років. А це вже сам собою показник надійності.
  • «…Дякую вам за професіоналізм, оперативність та відповідальність. Впевнений, що таке ставлення до своїх зобов'язань забезпечить вашому підприємству стабільний та успішний розвиток…» Директор ТОВ «Біоагропром» Випирайло О.В.
  • 3. Тому що ціни вигідні. Наші ціни від 25% нижчі за світові, а якість продукції анітрохи не поступається.

Робіть замовлення прямо зараз. Наш менеджер зателефонує вам, проконсультує та розрахує вартість виробництва та будівництва ангару.

Або зателефонуйте ви. Тел./viber/telegram: +38 (0536) 74 02 23, +38 (095) 477 66 66.

 

І ще 5 причин, чому проектування та виробництво ангарів найкраще замовити у нашій компанії

1.    Висока якість та надійність продукції

Для виробництва металоконструкцій ми використовуємо лише сертифіковані матеріали та комплектуючі провідних світових виробників. Наприклад, для кріплення профнастилу використовуємо покрівельні саморізи "Omax" виробництва США, а одним з варіантів конструкцій, що захищають, - профнастил з покриттям Алюцинк, до 7 разів більш міцний і довговічний матеріал. І так по всіх комплектуючих.

Наші конструкції виготовляються за проектами, які дійсно розраховані на наявні навантаження.

Про якість нашої продукції та надійність компанії красномовно говорять численні нагороди ТОВ «ЗБК «АНГАР». Подивитися нагороди можна тут.

 

2.    Повна комплектація

Ви отримуєте ангар у повній комплектації – аж до шурупів. Вам не доведеться нічого докуповувати і ви можете спокійно планувати свій бюджет.


3.    Простота монтажа

Наші конструкції дуже прості. Це можна сказати, конструктор LEGO для дорослих. Зібрати їх зможе будь-яка, зокрема й неспеціалізована бригада.


4.    Мінімальні терміни обробки запиту та виготовлення замовлення 

Ваш запит буде оброблено протягом одного дня, а сам ангар площею до 1000 м2 буде виготовлено протягом 1 місяця. 


5.    І нарешті, тому що з нами спокійно та комфортно працювати

Бажання допомогти, професіоналізм, доброзичливе ставлення – можна перераховувати ще довго, але з нами дійсно комфортно.

« …Хотілося б подякувати за професіоналізм, терпіння, а також шанобливе ставлення до замовника ваших менеджерів Ганну Юріївну та Яну Едуардівну. Знайомство та робота з Русланом Іллічем викликає добрі спогади про ділову, порядну, чесну людину. З такими людьми приємно вести бізнес…». Директор ТОВ «Стенді-Н» Микола Шинкаренко.
 
Як отримати ціну саме вашого ангару?
1 

Залишились питання? Цікавить виробництво ангарів?

Тоді телефонуйте нам прямо зараз!

Тел./viber/telegram: +38 (0536) 74 02 23, +38 (095) 477 66 66.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки