Мобильність каркасних ангарів

Більшість з нас знають, що будівлі з металоконструкцій, які швидко монтуються, відрізняються на будівельному ринку міцністю, економічністю та високою швидкістю монтажу, порівняно з капітальними будівлями.

І в той же час, буває так, коли більше значення може зіграти не тільки швидкість монтажу, але і можливість та швидкість демонтажу конструкції.

Наприклад, Ви орендуєте землю і розмістили виробничі або складські приміщення на цій землі. Як ми всі розуміємо, просто так, з повітря нічого нізвідки не візьметься. Для цього, напевно, знадобилося розробити проект, придбати будівельні матеріали, найняти бригаду фахівців, які звели потрібну Вам будівлю. Все гаразд, бізнес процвітає. І в той же час, у бізнесі, як і в житті, може статися всяке. Термін оренди закінчився, або Вам його не продовжили, або Ви самі вирішили згорнути бізнес, або навпаки бізнес настільки вдало йде, що Вам знадобилися нові площі, а ця територія і існуюча будівля вже не вирішують всіх поставлених завдань. Що відбувається у цій ситуації з капітальною спорудою? Ця будівля залишиться на тій землі, на якій Ви працювали весь цей час. І переїжджаючи на нове місце, Вам необхідно знову розробляти проект, знову придбати комплект будівельних матеріалів, і знову звести будівлю.

І ось тут, повною мірою, проявляється незаперечна перевага швидкомонтованих будівель на підставі металокаркасу - МОБІЛЬНІСТЬ. Якщо Ви опинилися у наведеній вище ситуації, то Ви можете без особливих проблем демонтувати конструкцію. Після цього у Вас є два варіанти: 

  1. Перевезти і побудувати цю конструкцію на новій території.
  2. Продати цю конструкцію.

І в одному, і в іншому випадку Ви у виграші, так як заощадите значну суму грошей. Як, наприклад, вчинив один із наших Замовників. Спочатку конструкцію було змонтовано в Херсонській області. Підприємство пропрацювало три роки, після чого термін оренди землі не було продовжено. Власник ухвалив рішення згорнути бізнес у даному регіоні, і щоб мінімізувати свої фінансові втрати, - продав конструкцію. На даний момент ангар змонтований без втрати своїх функціональних можливостей на Одещині. У плюсі ​​залишилися і колишній власник, який повернув частину капіталовкладень, так і нові власники, які суттєво заощадили, так як новий ангар, з тими самими параметрами, коштував би дорожче.

На що ще хотілося б звернути увагу у цій статті. Незважаючи на певні плюси, які мають безкаркасні ангари, вони не підлягають демонтажу. І в результаті виходить, що купуючи, здавалося б, легку, швидкомонтовану будівлю, Ви отримуєте капітальну споруду, яка не підлягає демонтажу і повторномуому складанню. Додаткові переваги над безкаркасними ангарами читайте тут.

Робіть ставку на мобільність – обирайте каркасні ангари!


Прямо зараз прорахуйте приблизну вартість вашого нового ангару.

1 

Залишились питання? Бажаєте замовити ангар?

Телефонуйте нам за номером: +38 (095) 477 66 66, +38 (0536) 74 02 23

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки