Лютий 2017. Ангар 12x24x6. Спортзал для загальноосвітньої школи


Революцією Гідності українці підтвердили, що вони європейці, сповідують ті самі цінності демократії, народовладдя, що й громадяни європейських країн із відповідним сучасної людини рівнем життя. Таким чином, було прийнято базові нормативні документи, визначено бачення реформи територіально-адміністративного устрою та місцевого самоврядування, та створено передумови для реальних кроків децентралізації. Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальну організацію влади в Україні. Після ухвалення низки законів збільшилися можливості місцевих бюджетів. Їхні власні ресурси зросли майже втричі. Також розпочався процес укрупнення базових територіально-адміністративних одиниць в Україні.


Наприкінці 2016 року до нас звернулися замовники, яким необхідно було побудувати спортивний зал для загальноосвітньої школи в Рівненській області. Організація брала участь у тендері, де планували залучити кошти з місцевого бюджету. Ангар мав бути утепленим та опалюваним. Після нетривалих переговорів та уточнення щодо комплектації, ми уклали договір на виготовлення аркового ангару та виконали замовлення в обумовлені терміни. Розмір ангару становив:

12м (ширина) х 24м (довжина) х 6 м (висота)

 

 Репортаж 5 каналу про будівництво спортивної зали для загальноосвітньої школи

 

Відео-відгук про виготовлення та будівництво ангару

 

Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки