Переваги над безкаркасними ангарами

1. Мобільність

Незважаючи на те, що аркові безкаркасні ангари мають свої плюси, є один істотний мінус, який іноді може мати дуже велике значення. Йдеться про мобільність будівлі. Після встановлення безкаркасного ангару Ви отримуєте практично капітальну будову, яку не можна буде перенести і змонтувати в іншому місці. Як знає будь-який бізнесмен, постійно розвиватись можна за умови оперативного реагування на зміни ринку. Іноді буває така ситуація, коли необхідно звільнити територію, де встановлено будівлю. Це можна дуже просто зробити з нашим ангаром, який представляє собою мобільну (збірно-розбірну) будівлю. Іншими словами, Ви не закопуєте гроші в землю назавжди, Ви інвестуєте їх із можливістю подальшого, ефективного вкладення.

2. Відповідність усім нормам та вимогам (Надійність).

Ми провели дослідження, і зіткнулися, можна сказати, з жахливою статистикою. Багато замовників не звертають уваги на таку головну характеристику ангару як надійність. Більшість опитаних респондентів зовсім не цікавляться, які снігові та вітрові навантаження витримує ангар. Чи можна його будувати у цьому регіоні? Чи не станеться такого, що через рік роботи, коли в ангарі буде складована продукція, Замовник виявить, що будівля склалася? Наші Ангари всіх типорозмірів виготовляються не просто на підставі ескізу, малюнка або креслення. Усі ангари, які ми виготовляємо, виготовлені на підставі затверджених проектів. Кожен елемент нашої конструкції розрахований ліцензованими проектувальниками. Ангари розроблені із запасом міцності, і таким чином, щоб Ви отримували максимально надійну будівлю за мінімально можливі фінансові вкладення. Ми можемо виготовити ангар під навантаження будь-якого регіону. Ангари виготовляються із металу, який відповідає ГОСТу. Одним словом, купуючи наш ангар, Ви можете бути впевнені, що він у Вас не впаде під снігом або вітром, і простоїть не один десяток років. Якщо говорити за безкаркасні ангари, то навіть безпосередньо виробники безкаркасних ангарів, звертають увагу на те, що на ринку зараз багато, по-перше, не якісного металевого листа, з якого виготовляються ангари, по-друге, не все обладнання виробляє якісну продукцію (на ринку представлено американське, російське, китайське обладнання).

3. Простота будівництва

Все геніальне просто! Без хибної скромності це можна сказати, і про наші ангари. Конструкцію може змонтувати як наша бригада, так і будь-яка інша будівельна бригада. При цьому не потрібно мати якесь спеціалізоване обладнання чи якісь спеціальні знання. Все просто і зрозуміло, як сказав один із наших Замовників – це конструктор Lego для дорослих.

Монтаж безкаркасної арки (не болтової) можливий лише спеціалізованою бригадою зі спеціальним обладнанням. Самостійний монтаж Замовником неможливий.

4. Великий внутрішній об'єм

Ще один плюс – це геометрична форма. Наш ангар є шестигранною конструкцією, вписаною в півколо правильної форми. Це дає можливість ефективніше використовувати внутрішній обсяг при складуванні та зберіганні продукції, ніж у безкаркасних ангарах.  

5. Можливість встановлення додаткового обладнання

Відмінною рисою наших ангарів є те, що вони виготовляються на основі каркасу, який, у свою чергу, виготовлений з металевих елементів і є несучим елементом конструкції. Отже, Ви можете використовувати каркас для розміщення та кріплення різноманітних інженерних комунікацій, не вантажопідйомного обладнання та інших пристроїв.  

6. Дерев'яні лати

Прогонами для кріплення профільованого листа в наших ангарах виступає дерев'яний брус Здавалося б така дрібниця, але, як ми пам'ятаємо, непотрібних дрібниць у наших ангарах не буває. Ми використовуємо у своїх конструкціях не просто дошки, а брус хвойних порід, заданої довжини та перерізу. Саме тому він є частиною конструкції, і дозволяє приймати та розподіляти вітрові та снігові навантаження.

7. Огороджувальні конструкції (Профлист)

Також як і брус, профільований лист поставляється заданої довжини та перерізу. І завдяки цьому, профлист так само, як і брус, є елементом несучої конструкції будівлі. Ще однією перевагою профліста є те, що крім заводського прокату, він більше не піддається ніякій деформації та вигинам, чого не можна сказати про безкаркасні ангари. Отже, якщо поверхня профільованого листа не піддається жодному механічному впливу, то не порушується шар цинкування, і цей лист прослужить набагато довше. Крім того, Ви можете вибрати самостійно яка огороджувальна конструкція (профнастил) буде використовуватися на Вашому ангарі. Перед Вами великий вибір як за матеріалами (тканина ПВХ, металевий оцинкований лист, алюмоцинковий лист), так і за кольорами (вибираючи лист з полімерним покриттям, Ви можете вибрати той колір, який захочете). І остання перевага у використанні профлиста – він є не просто огорожею внутрішнього простору ангару від навколишнього середовища. Також як і брус, профільований лист є частиною несучої конструкції, і приймає на себе снігові і вітрові навантаження.

8. Виготовлення конструкції у цеху

Виготовлення нашого ангару відбувається в нашому цеху, тоді як виготовлення безкаркасного відбувається на будівельному майданчику, що може бути ускладнене, якщо замовник не має багато вільного простору. Крім цього, слід зазначити, що Ви можете заздалегідь спланувати, до якого терміну Вам знадобиться ангар. Ви можете приїхати до нас, обговорити та узгодити всі питання, пов'язані з виготовленням ангару, та укласти договір - за яким до певної дати ангар має бути готовий. У випадку з безкаркасною конструкцією Ви зможете побудувати собі ангар тільки тоді, коли буде вільне обладнання з виробництва ангарів. 

9. Можливість складування ангару

"Мій прадід говорив: "Маю бажання купити будинок, але не маю можливості. Маю можливість купити козу, але не маю бажання". Так вип'ємо за те, щоб наші бажання завжди збігалися з нашими можливостями". Всі ми пам'ятаємо вищезгадану цитату з улюбленого фільму "Кавказька полонена". Якщо переформатувати цю фразу по відношенню до будівництва ангарів, то часто буває так, що є фінансова можливість придбати ангар, але немає можливості здійснити будівництво, і навпаки, всі питання будівництва вирішені, але саме в цей момент немає можливості придбати ангар. Одна з переваг наших ангарів це те, що Ви завжди можете придбати їх, коли у Вас є матеріальна можливість, але, приміром, не вирішене питання із землею і т.д. Ви можете купити ангар, перевезти та складувати його, дотримуючись правил зберігання, та побудувати саме тоді, коли Ви будете готові. При будівництві безкаркасних ангарів необхідно, щоб у Вас збіглися так звані бажання і можливості, тобто, і фінанси дозволяли б придбати будівлю, що швидко монтується, були вирішені всі питання із землею і є можливість займатися будівництвом.

10. Утеплення будь-яким видом утеплювача. 

Якщо у Вас є бажання утеплити ангар, то зробити Ви це можете будь-яким із відомих утеплювачів, будь то ПКС (пінополістирол, він же пінопласт), або ППУ (пінополіуретан), або екоізол, або піноізол, або мінеральна вата. Загалом будь-яким представленим на ринку утеплювачем. Безкаркасні ангари (без виготовлення додаткових несучих конструкцій) можна утеплити тільки тими видами утеплювачів, які наносяться на поверхню, що утеплюється, шляхом напилення. 

 

P.S. Та й наостанок хотілося б відзначити, що наші ангари 100% не впадуть. Як наприклад впало зерносховище на основі безкаркасного ангара.


Прямо зараз прорахуйте приблизну вартість вашого нового ангару.

1 

Залишились питання? Бажаєте замовити ангар?

Телефонуйте нам:

Тел./viber/telegram:  (0536) 74 02 23, +38 (095) 477 66 66

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки