Вересень 2016. Ангар 12х36х6. Ангар під зерно.

У вересні 2016 року до нас звернувся директор підприємства СТОВ "Вікторія", якому потрібний був ангар для зерна. Головною перевагою для замовника було те, що ми запропонували різні комплектації ангару, і вони змогли вибрати саме те, що ідеально підходить. Для обшивки було обрано матеріал "алюмоцинк", тому що ангар будувався поблизу моря (агресивне середовище). Також при покупці ангару вони отримали технічний паспорт з інструкцією з монтажу, що дозволило їм самостійно зібрати ангар, доопрацювавши його під свою задачу..

 

 

 


Дуже важливим фактором у прийнятті рішення було те, що ми працюємо офіційно, від укладання договору та до навантаження готового ангару на транспорт. Тому підприємство отримало всі необхідні документи. Також замовник позитивно оцінив те, що ми весь час були на зв'язку, підтримували будь-які питання, включаючи технічний відділ. Отже, ми виконали всі взяті на себе зобов'язання и і виготовили ангар розміром:

 

     12м (ширина) х 36м (довжина) х 6м (висота).

 

  

Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки