Жовтень 2020. Ангар 12х21х6. Ангар під склад.

У серпні 2020 року до нас повторно звернувся покупець, з яким ми успішно співпрацювали у 2010 році. Раніше ми виготовили ангар серії «Кремень-А-12» розміром 12м (ширина) х 21м (довжина) х 6м (висота) під склад.

Цього року були потрібні додаткові складські приміщення, і було ухвалено рішення співпрацювати з нашим Заводом. Технічне завдання замовника передбачало ангар із площею забудови орієнтовно 250м2. З шести можливих на сьогоднішній день комплектацій вибрали «Стандарт». Додатково було збільшено ворота до розміру 4,2м х 4м.

 

 


Досвід будівництва у Замовника вже був, тому монтаж ангару здійснювався силами його робітників за монтажними схемами, які були передані у вигляді «Технічного паспорта» у комплекті із будівлею.

Нашим Заводом у жовтні було виготовлено та відвантажено комплект металевого аркового ангару серії «Кремень-А-12» з розмірами:

     12м (ширина) х 21м (довжина) х 6м (висота).

 

 

 Як отримати ціну саме вашого ангару?

Прямо зараз прорахуйте приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки