Серпень 2020. Ангар 12х30х6. Ангар для зберігання сільськогосподарської продукції.

Весною 2020 року за повторним замовленням до нас звернувся фермер із Луганської області. Компанія успішно розвивається, і постало питання у додаткових складських площах.

У процесі обговорення з власником, вже збудованого раніше ангару серії «Кремень-А-12» ; розміром 12м (ширина) х 30м (довжина) х 6м (висота), який вони придбали у нас у 2018 році, було запропоновано додаткове будівництво такого ж розміру конструкції у комплектації «Стандарт».

Вартість та комплектацію зерносховища узгодили оперативно.

 

 


За додатковими вимогами Замовника було збільшено торцеві ворота до розміру 4.5 х 4.5 м. Для транспортування знадобилася, як і минулого разу, одна стандартна тентована фура.

Будівництво ангару здійснювалося силами Замовника за монтажними схемами, які були передані у вигляді «Технічного паспорта» у комплекті з будівлею.

Нашим Заводом у серпні було виготовлено та відвантажено комплект металевого аркового ангару серії «Кремень-А-12» з розмірами:

     12м (ширина) х 30м (довжина) х 6м (висота).

 Як отримати ціну саме вашого ангару?

Прямо зараз прорахуйте приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки