Тип покриття профлиста

Продовжуємо розбирати тему Профлист. У попередніх відео було виділено 5 основних параметрів.

Сьогодні ми з Вами розглянемо черговий з них - це тип покриття профлиста.

На сьогоднішній день постачальники профлиста пропонують його з трьома основними типами покриття:

- оцинковане покриття;

- кольорове полімерне;

- відносно нове покриття алюмоцинк або алюцинк.

Що таке профлист з оцинкованим покриттям ми розглянули в попередньому відео, коли обговорювали такий параметр як кількість цинку. Вміст цинку на профлисті може бути від 80 г/м2 до 270 г/м2. Чим більше цинку, тим довше прослужить профлист.

Наступний тип покриття, який пропонується на ринку - це профлист з кольоровим полімерним покриттям. Можливий вибір будь-якого кольору. Можна вибрати профлист в корпоративних кольорах або ж зробити комбінацію з різних кольорів. І якщо сталь від корозії захищає цинк, то безпосередньо цинк захищає полімерне покриття. Окремо полімерне покриття не може працювати і захищати сталь. Обов'язково має бути оцинковане покриття. А полімерне покриття це додатковий захист. Існує кілька типів полімерного покриття, яке відрізняється між собою за характером матеріалів і за товщиною нанесення. Товщина може бути від 25 до 230 мікрон в залежності від матеріалу.

 

  • Найбільш бюджетний матеріал, який використовується і пропонується на ринку - поліестер, в основі якого лежать поліефірні фарби. У глянці товщина 25 мікрон покриття, у матовій поверхні товщина 30 мікрон.
  •  
  • Більш товсте полімерне покриття на ринку представлено пуралом. Товщина покриття 50 мікрон. В основі лежить зовсім інший компонент. Якщо в поліестері це поліефірні фарби, то в пуралі це поліуретан.
  •  
  • Третій тип полімерного покриття це пластизол. Він на основі пластифікаторів і полівінілхлориду. Товщина покриття може бути 200 мікрон, тобто може бути близько 2 міліметрів цього покриття на профлисті.

Тому який вибирати профлист і з яким полімерним покриттям Ви вирішуєте самостійно. В основному якщо у вас ангар під зерносховище, під складське приміщення, техніку. Тобто якщо це буде не громадська, не комерційна будівля, то можна використовувати полімерне покриття поліестер. Воно найбільш бюджетне і прослужить досить довго. Якщо ж у вас комерційна нерухомість, спортзал, магазин, або адміністративний будинок, то краще використовувати профнастил з покриттям пурал.

Наступний тип покриття профлиста це алюмоцинк або алюцинк. Даний матеріал добре себе зарекомендував на ринку.

Це покриття являє собою сплав з 3 компонентів:

- алюміній 55%;

- цинк 43,4%;

- кремній 1,6%.

За рахунок кремнію забезпечується підвищена адгезія, тобто здатність кріпитися даного сплаву до сталі і не сходити з неї. Так само за рахунок кремнію забезпечується підвищена жаростійкість матеріалу в порівнянні з профнастилом з оцинкованим покриттям. Кремній забезпечує краще відображення тепла та світла.

Якщо профлисту з полімерним покриттям захист цинку забезпечує безпосередньо полімер, то в алюмоцинку захист цинку забезпечує алюміній. Профлист з таким покриттям використовується в агресивному середовищі і підвищує термін служби профлиста від 2 до 7 разів. Приймайте рішення самостійно або за нашими рекомендаціями, в залежності від призначення вашого ангара, який купувати вам профлист або яким профнастилом комплектувати ангар. Якщо Ви хочете придбати надійний ангар з якісним профнастилом, то замовляйте ангар у нашого Заводу, тому що ми багато років працюємо з перевіреними постачальниками огороджувальних конструкцій.

Також, якщо Вам потрібна консультація - наші фахівці зможуть Вам допомогти у виборі профлиста та конструкції для вирішення Вашого завдання.

Купуйте у нас ангари серії «Кремень-А» надійні, як кремінь.


Як замовити ангар, який не падає?

Прямо зараз прорахуйте приблизну вартість вашого нового ангара. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дасть можливість краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.


 

 

Наши объекты

Видео отзывы