Червень 2017. Ангар 12х30х6. Ангар під зерно.

На початку 2017 року до нас звернулась керівниця фермерського господарства з Кіровоградської області. Господарство розглядало пропозиції щодо нових та вживаних ангарів, площею 400 кв. м. Також Замовниця паралельно вивчала пропозиції і по безкаркасних ангарах.

У процесі роботи було визначено, що новий арковий ангар розміром 12 х 30 м зіставний за ціною зі вживаним ангаром 15 х 30 м. Додатковим фактором для прийняття рішення про купівлю нового збірно-розбірного ангару була наявність монтажних схем та інструкцій. Це дозволило оптимізувати вартість будівельних робіт. Під час оформлення замовлення керівниця ФГ віддала перевагу кольоровому профнастилу з полімерним покриттям, щоб забезпечити додатковий захист накриття.

 


Монтаж виконувався силами штатних працівників підприємства, не залучаючи допомогу будівельних бригад. Зерносховище було встановлено без організації підпорних стін. Розрахункова місткість такого ангару складає 300 тон для соняшнику або 400 тон для пшениці. У червні 2017 року було встановлено об'єкт серії «Кремень-А-12» розміром:

 

12м (ширина) х 30м (довжина) х 6м (висота)

 

  

Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки