Вересень 2018. Ангар 12х39х6. Ангар під зерно.

У травні 2018 року до нас звернувся директор фермерського господарства одного із сіл Бориспільського району Київської області. Підприємство займається вирощуванням зернових та технічних культур, тому виникла потреба у будівництві зерноскладу. Стовідсоткова комплектність постачання матеріалів, починаючи від невеликої шайби та гвинтика до металоконструкції ангару, була основною умовою покупця. Замовник при виборі виробника швидкомонтованої будівлі враховував можливість монтажу ангару самотужки.

 

 


Також ключовим моментом при підписанні договору для фермера було те, що він розпочинає співпрацю з виготовлення складу для зберігання зерна із Заводом, а не з приватним підприємцем. У процесі самостійного монтажу наші фахівці давали вичерпні відповіді на всі питання. На рахунок якості отриманого матеріалу від шурупів до профлиста питань у замовника не виникло. Все було зроблено чудово. У вересні Замовником було збудовано зерносховище розміром:

12м (ширина) х 39м (довжина) х 6м (висота)

 

  

Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки