Листопад 2017. Ангар 18х60х9. Під пелетне виробництво.

У вересні 2017 року до нас звернулася Виробничо-торгівельна фірма ТОВ "УКР ЛІС", якій потрібно було збудувати ангар під пелетне виробництво.

Нами вже було раніше реалізовано подібний проект у Полтаві, тому загальних точок дотику та розуміння вдалося досягти досить швидко.

Одним із ключових моментів, який був важливим для Замовника, були терміни. Обладнання було вже придбано і щоб воно не простоювало просто неба, необхідно було в найкоротші терміни виготовити і змонтувати ангар.

 

 


 При виборі варіанта для вирішення свого завдання покупцем проводився аналіз різних типів конструкції. Порівнювалися і прямостінні каркасні ангари, арочні безкаркасні ангари, і аналогічна продукція наших конкурентів. Зрештою, вибір був зроблений на нашу користь.

Ми не можемо стверджувати на 100%, що ж стало вирішальним фактором, завдяки якому було прийнято рішення співпрацювати з нами, можливо, це докладний техпаспорт на 60 сторінок, можливо це «Відео-відгуки», які Покупець переглянув майже всі, а хто як не Замовники, які вже експлуатують наші ангари, можуть бути найкращою рекомендацією

 


Після узгодження всіх питань та підписання договору, нами були виконані всі взяті на себе зобов'язання. І вже у листопаді 2017 року був виготовлений та відвантажений ангар розміром:

 

18 м (ширина) х 60 м (довжина) х 9 м (висота).

 

 

 

 Як отримати ціну саме вашого ангара??

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки