Липень 2022. Ангар 8х30х4. Склад.

Цей Замовник вже придбав у нас раніше 2 ангари. Одразу після укладання угоди на виготовлення ангару розміром 8х18м на початку лютого 2022 року, нами була зроблена нова пропозиція на виготовлення ангару розміром 8х30 м.

Ключовими відмінностями було те, що ангар мав прибудовуватися до існуючої будівлі, та в ньому були передбачені другі ворота розміром 3,5 х 3,5 м, які розміщувались по фасаду ангару. Профлист, як і на попередніх двох ангарах, був із покриттям алюмоцинк. Час на прийняття рішення, на відміну від другого ангару розміром 8х18 м, склав лише кілька тижнів і в середині лютого був підписаний договір на виготовлення нами вже третього ангару.

 


Незважаючи на те, що під час повномасштабного наступу росії, деякі постачальники призупинили свою роботу, або працювали в обмеженому режимі, нашим Заводом було виготовлено та відвантажено комплект металевого аркового ангару серії «Кремень-А-8» з розмірами:

     8м (ширина) х 30м (довжина) х 4м (висота).

 

 

 

 Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки