Травень 2022. Ангар 8х18х4. Склад.

Восени 2021 року до нас повторно звернувся покупець, який раніше замовляв у нас ангар серії «Кремень-А-8» . Після того як перший ангар збудований влітку в Одеський області, був демонтований та перевезений в Київську обл. м. Бориспіль, Замовник вирішив збудувати на своїй території комплекс невеликих складських приміщень.

Була підготовлена комерційна пропозиція на ангари серії Кремень-А-8, та Кремень-А-10. Враховуючи, що перший ангар був шириною 8м, вибір зупинили саме на такому ж складському приміщенні з профлистом із покриттям алюмоцинк та збільшеними воротами розміром 3,5х3,5 м.

 


Час на узгодження співпав з новорічними святами, і вже на початку лютого був укладений договір на виготовлення ангару. Незважаючи на військові дії нашим Заводом було виготовлено та відвантажено комплект металевого аркового ангару серії «Кремень-А-8» з розмірами:

     8м (ширина) х 18м (довжина) х 4м (висота).

 

 

 Як отримати ціну саме вашого ангара?

Вже зараз ви можете прорахувати приблизну вартість вашого ангару. Вас це абсолютно ні до чого не зобов'язує, але дозволить краще зорієнтуватися серед десятків пропозицій.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки