З Днем Незалежності!

26 років тому ми здобули незалежність!

Офіційно, задокументовано і… багато в чому формально. Ми тішились незалежністю за принципом «добре, що є», бо не віддали за неї фактично нічого.

Багато хто думав, що незалежність – непорушний рядок у міжнародних угодах. Що прапор – просто дві смуги синього та жовтого кольору. Що гімн – така урочиста пісня, в якій ми погоджуємося “положити душу й тіло за свою свободу”. Легко погоджуємося, бо, здавалося, кому вони потрібні, наші душа і тіло?

Але виявилося, що «наша земля є чимось більшим, аніж сорочка до шкіри». Виявилося, що на нашу душу і тіло чатує одвічний ворог. Що міжнародні угоди – лише клаптики паперу. Зате прапор – це ознака присутності України, навіть якщо точка, де він встановлений, оточена легіонами «беркуту» чи російських найманців. А гімн – не стільки пісня, скільки обіцянка собі, своїм рідним, своїй землі.

26 років тому ми здобули незалежність, натомість зараз здобуваємо справжню ВОЛЮ. Чверть сторіччя – невеликий термін. Але це найдовший період нашої свободи за останні 300 років. Встигли вирости цілі покоління українців, для яких бути вільним – їхній природній стан. І це додає впевненості, що ми ніколи не повернемося назад.

Сьогодні ми, продовжуючи справу наших предків, приносимо свою жертву за свободу. Цінність будь-якої речі визначається тим, що люди готові за неї віддати. І воля знаходиться серед найцінніших саме тому, що за неї ми готові віддати свої життя.

З Днем Народження, країно!

Слава Україні!

 

Наши объекты

Видео отзывы