Шукаєте промислову будівлю для свого бізнесу?

ТОВ "Завод будівельних конструкцій "Ангар" пропонує проектування та виготовлення промислових будівель та споруд на основі металевих конструкцій.

У нас ви можете замовити:
  • Ангар під майстерню;
  • Ангар під розміщення виробничої лінії;
  • Ангар під виробничі приміщення. 

Металеві промислові будівлі - це найшвидший і найвигідніший спосіб збільшити площі для завдань бізнесу

Дивіться самі.

Проектування одноповерхової промислової будівлі площею до 1000 кв. м та його подальше виготовлення займає не більше місяця. При цьому сучасні промислові ангари відповідають усім світовим вимогам до безпеки і комфорту.


Чому вибирають нас?

Роблячи замовлення у нас, ви отримуєте виробничий ангар, виготовлений з урахуванням ваших потреб, який прослужить вам так довго, як і капітальна будова.


Висока надійність будівлі

Наші конструкції виготовляються за проектами, які справді розраховані на існуючі навантаження, а не просто намальовані від руки або накреслені у графічних редакторах. Так як промислові ангари часто вимагають установки кранового обладнання, то вимоги до підлог та фундаменту тут зростають, що обов'язково враховується при проектуванні.


Якість без компромісів

Для виробництва ангарів ми використовуємо лише сертифіковані матеріали та найкращі комплектуючі. Наприклад, як елементи кріплення профнастилу використовуємо покрівельні саморізи фірми "Omax", а одним з варіантів конструкцій, що захищають, ми можемо запропонувати надзвичайно міцний і довговічний профнастил з покриттям Алюцинк, який служить до 7 разів довше звичайного оцинкованого металу.


Невисока вартість будівництва промислової будівлі

У нашій компанії вигідно замовляти Промислові ангари, ціна яких значно нижча за капітальні будівлі. 

Тому що у нас ви отримуєте:
  • Повну комплектацію – все, аж до шурупів. Вам не доведеться нічого докуповувати, ви можете розраховувати на свій бюджет.
  • Гранично прості конструкції. Наш виробничий ангар, на основі типових конструкцій, зможе побудувати навіть неспеціалізована бригада.
  • Найнижчі ціни. Ми самі проектуємо та виробляємо ангари. Ви отримуєте ангар під виробництво без націнок та переплат, за цінами від 25% нижчими за світові.
Як отримати ціну саме вашого ангара?
1 

Залишились питання? Бажаєте замовити промислові системи, ангари?

Тоді телефонуйте нам прямо зараз!

Тел./viber/telegram: +38 (0536) 74 02 23, +38 (095) 477 66 66.

 

Наші об'єкти

 

Відео відгуки